Συσπείρωση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΠΟΚΕΑΤΕΠ

5/7/2017
 
Λάβαμε και δημοσιεύουμε τα αποτελέσματα των αρχαιρεσιών ΠΟΚΕΑΤΕΠ :
 
 
ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ  ΠΟΚΕΑΤΕΠ
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ ΠΟΚΕΑΤΕΠ
 
 
Αθήνα, 3.7.2017
 
Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τα τελικά αποτελέσματα των ηλεκτρονικών αρχαιρεσιών της 29, 30 Ιουνίου & 1ης Ιουλίου 2017 για την ανάδειξη των νέων Διοικητικών οργάνων του ΠΟΚΕΑΤΕΠ.


ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΓΕΓΡΑΜΕΝΩ ΜΕΛΩΝ : 1.517
ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΔΗΛΩΣΕΙ  MAIL ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΕΣΤΑΛΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΨΗΦΟΥ:1.418
ΣΥΝΟΛΟ ΕΓΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ ΜΕΛΩΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΗΛΩΣΑΝ MAIL ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΣΤΑΛΗ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΨΗΦΟΥ: 99 

Συνολικά ψήφισαν 427.
Έγκυρα ψηφοδέλτια: 427.
Άκυρα ψηφοδέλτια: 0
 
Α. Έλαβαν για το ΔΣ:
 
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1. ΧΑΝΤΖΑΚΟΥ ΜΑΡΑ                                285
2. ΛΑΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ                                  225
3. ΜΟΚΟΥ ΕΛΕΝΗ                                      184
4. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ                     178
4. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΗΣ               178
6. ΦΙΛΗ ΗΡΩ                                               175
7. ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                         172
8. ΚΑΖΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                               162
9. ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ                                      152
10. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΣΑ                    144
11. ΛΙΑΡΟΜΑΤΗ ΤΖΕΝΗ                              129
12. ΜΠΙΛΟΡΟΓΛΟΥ ΘΩΜΑΣ                        109
13. ΣΑΚΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ                                  105
14. ΣΟΦΙΚΙΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                           101
15. ΜΕΛΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                  99
            ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ 
1. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                                76
2. ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΑΝΝΑ                                     72
3. ΛΑΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                       61
4. ΜΟΥΣΙΩΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ                           59
5. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                              50
6. ΙΕΡΕΜΙΑ ΤΡΙΑΔΑ                                          46
7. ΔΙΝΑΛΗ ΠΗΓΗ                                              39
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                         37
9. ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                                          31
10. ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ                      30
11. ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΙΝΑ                          26     
 
Β. Έλαβαν για τις Εφορείες:
      
α) Εφορεία πολιτιστικών θεμάτων και εκδηλώσεων
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1.ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ                               202
2. ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΟΥΛΑ                                            152
3. ΤΖΑΝΑΚΗ ΣΑΝΟΥ ΒΑΝΙΑ ΑΡΕΤΗ                    144
4. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   140


β) Εφορεία εκδόσεων, τύπου και δημοσιότητας
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1. ΜΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΩΓΩ)                               229
2. ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΝΑ                                               167


γ) Εφορεία εκδρομών
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1. ΤΣΟΥΜΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ                                      188
2. ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                          143
3. ΤΣΑΝΗ ΣΟΦΙΑ                                                   133
4. ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΝΑ) 122
            ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΚΑΦΕΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ                                           86
δ) Εφορεία αθλητικών τμημάτων
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ                                           253
ε) Εφορεία μορφωτικών θεμάτων
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
 
1. ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ                                          240
2. ΤΡΑΚΑ ΒΑΙΑ                                                       160
3. ΚΟΥΤΟΥΜΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                                  147
4. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ                                         120
             ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
                  1. ΜΙΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ                                55


στ) Εφορεία πολιτιστικών δραστηριοτήτων Θεσσαλονίκης
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
1. ΤΣΑΦΑΡΑ ΕΛΕΝΗ                                                135
2. ΚΟΣΣΥΦΑ ΣΤΕΛΛΑ                                              120
3. ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ                                  115
4. ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ                                    111
             ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
1. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ                         87
3μελής Ελεγκτική Επιτροπή
            ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ
 
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ                                  ΣΤΑΥΡΟΙ               
1. ΚΟΛΟΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                          237
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                   216
3. ΧΑΤΖΗΝΑΣΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ                                      189
 
                                ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
  
     Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                           Η ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ                    Η ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
 ΑΛ. ΖΑΡΑΝΙΚΑΣ                           ΑΝ. ΒΑΡΕΛΤΖΗ                    Δ. ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ