Συσπείρωση

Κλήρωση του προγράμματος διακοπών του ΣΕΤΑΠ

4/6/2016

Έγινε χθες το μεσημέρι στο Σύλλογο η κλήρωση των αιτήσεων του προγράμματος διακοπών του ΣΕΤΑΠ και πιο κάτω δημοσιεύουμε τα αποτελέσματα. Η κλήρωση έγινε ενώπιον μελών του διοικητικού συμβουλίου αλλά και απλών συναδέλφων. Οι αιτήσεις ήταν περίπου όσες και πέρυσι (600) παρά το γεγονός ότι ο αριθμός μελών μειώθηκε αυτό το χρονικό διάστημα  λόγω αποχωρήσεων ένεκα συνταξιοδότησης και εθελουσίας.

...................

 
  ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΤΟΥ ΣΕΤΑΠ
  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 1           25/6 - 2/7
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 146366 ΔΙΚΑΣΤΙΚΟ
2 ΚΑΡΕΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 140074 ΤΥΡΝΑΒΟΣ
3 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 63365 ΗΡΑΚΛΕΙΑ
4 ΑΡΓΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 62106 ΠΡΟΑΣΤΙΟ
5 ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 62549 ΙΛΙΣΙΑ
6 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 61700 Α' ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7 ΣΑΜΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 63990 ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ
8 ΚΑΤΣΙΡΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 64652 ΠΛΑΤ. ΚΟΛΩΝΑΚΙΟΥ (2050)
       
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 63169 Α' ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2 ΜΠΕΛΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ-ΘΕΟΛΟΓΙΑ 62355 ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΛΕΙΤ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ
3 ΚΑΤΣΙΚΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 63500 ΤΡΙΚΑΛΑ (1261)
4 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ-ΚΑΡΚΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 61615 CARDS & E PAYMENTS
5 ΝΕΦΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60754 ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ RBU
6 ΚΑΣΤΡΑΝΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 62769 ΖΩΓΡΑΦΟΥ (1739)
7      
8      
  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 2           2/7 - 9/7
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 61266 ΖΑΓΟΡΑ (1099)
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ 64414  
3 ΜΠΟΥΣΔΕΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 62273 ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΜΗΤΕΡΑ
4 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 61792 ΠΛΑΤ.ΦΛΕΜΙΝΓΚ (1395)
5 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 62487 ΛΑΜΙΑ (2163)
6 ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 62804 ΑΡΤΑ
7 ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 63696 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ (2052)
8 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 61743 ΝΟΣΟΚ. ΚΑΤ (1435)
       
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΣΑΚΑΡΟΣ ΜΗΝΑΣ 11749 ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ
2 ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ 63477 ΓΕΡΑΚΑΣ (1730)
3 ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 63909 ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ
4 ΒΕΛΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 61348 ΑΓΡΙΝΙΟ (1264)
5 ΜΠΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 62130 ΤΡΙΠΟΛΗ
6 ΜΟΥΣΕΛΙΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 62640 ΚΑΝΑΛΑΚΙ (1307)
7 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 61942 ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ
8 ΚΕΤΣΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 61965 ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ
  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 3           9/7 - 16/7
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΛΑΖΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 63456 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
2 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 62952 ΦΑΡΣΑΛΑ (1253)
3 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 64666 ΠΕΡΙΒ. ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 62907 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ (2161)
5 ΚΟΝΤΑΚΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 60805 ΑΣΦΑΛΕΙΑ
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 61986 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΒΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 61885 ΝΕΑ ΑΓΧΙΑΛΟΣ
8 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 60844 IT OPERATIONS
       
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 64578 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
2 ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 62185 ΒΕΡΟΙΑ (1210)
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 62415 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΘΗΝΑΣ
4 ΓΕΩΡΓΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 61564 ΚΑΛΛΙΘΕΑ
5 ΚΑΡΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 154083 ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
6 ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 62216 ΜΟΥΖΑΚΙ
7 ΝΙΤΕΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 61113 ΝΕΜΕΑ
8 ΧΑΜΟΥΖΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 14407 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 4           16/7 - 23/7
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΜΠΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 61265 ΘΗΒΑ (2155)
2 ΜΠΑΡΓΟΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62886 ΑΣΗΜΙ (1162)
3 ΤΣΩΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 164933 ΣΙΑΤΙΣΤΑ
4 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 62021 ΔΟΜΟΚΟΣ (1290)
5 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 63052 ΝΙΚΑΙΑ (1909)
6 ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 61757 ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑ (1113)
7 ΖΑΡΝΑΒΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 118630 ΛΑΡΙΣΑ Α
8 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 63258 ΠΡΕΒΕΖΑ (2408)
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΤΙΓΚΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 61989 Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΔΙΑΘΕΣΙΜΩΝ
2 ΤΕΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 63141 ΤΟΥΜΠΑ
3 ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 60981 ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ
4 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 64703 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗΣ ΛΙΑΝΙΚΗΣ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 62932 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ (1183)
6 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 63374 ΧΑΡΟΚΟΠΟΥ (2070)
7 ΓΚΑΝΑ-ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 61155 ΝΕΜΕΑ
8 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 64737 ΛΙΑΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΗ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 5           23/7 - 30/7
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 60842 ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
2 ΜΠΙΣΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 62152 ΑΝΩ ΙΛΙΣΙΑ
3 ΧΑΤΖΑΚΗ ΑΓΛΑΙΑ 64493 ΝΙΚΑΙΑ (1053)
4 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 62072 ΝΕΑΠΟΛΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
5 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 60879 ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ
6 ΓΚΑΤΖΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 60618 ΚΤΗΡΙΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
7 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 63243 ΜΟΥΣΕΙΟ ΠΛΙΝΘΟΚΕΡΑΜΟΠΟΙΙΑΣ
8 ΜΠΑΘΡΕΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 61415 ΝΕΑΠΟΛΗ  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 64759 ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ (2071)
2 ΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 69032 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (1038)
3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 63774 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΤΡΑΣ
4 ΚΟΥΛΑΞΙΖΗ ΕΛΕΝΗ 62572 Δ/ΝΣΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΎ
5 ΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 62339 Δ/ΝΣΗ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ
6 ΠΡΟΙΣΚΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ 63687  
7 ΚΑΡΡΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 63744 ΑΓΡΙΝΙΟ (2150)
8 ΤΣΙΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 62624 ΜΕΤΣΟΒΟ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 6           30/7 - 6/8
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΛΑΜΠΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 61633 ΑΓΡΙΝΙΟ (2150)
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 62267 ΠΥΡΓΟΣ (1329)
3 ΜΕΝΕΞΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 63084 ΑΓΙΟΥ ΜΕΛΕΤΙΟΥ
4 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 62969 ΑΙΓΙΟ (2513)
5 ΦΑΚΙΩΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 62285 ΠΛΑΤ. ΚΑΝΑΡΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (1011)
6 ΠΑΝΑΓΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 61504 ΛΙΒΑΔΕΙΑ (2152)
7 ΜΑΝΣΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 63021 ΤΟΜΕΑΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΎ ΕΛΕΓΧΟΥ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 69104 ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΤΡΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 63545 ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΛΕΙΤ. ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΟΜΙΛΟΥ
2 ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 61552 ΝΑΥΠΛΙΟ
3 ΚΑΠΑΤΑΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61229 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ (1183)
4 ΛΙΑΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 62336 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΡΙΣΤ. ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ RBU
5 ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 61458 ΤΡΙΚΑΛΑ (1261)
6 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 63050 ΚΟΡΑΗ (2032)
7 ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΟΥ   ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 63100 ΤΥΡΝΑΒΟΣ
8 ΕΥΕΛΠΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 62444 ΕΤΑΙΡΙΚΗ ΔΙΑΚΥΒΕΡΝΗΣΗ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ   Νο 7           6/8 - 13/8
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 61044 ΠΑΤΡΑ (1569)
2 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 62455 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΒΟΛΟΥ
3 ΚΩΣΤΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61872 ΣΠΑΡΤΗ (1340)
4 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 63773 ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ & ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΔΑΝΕΙΩΝ
5 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 61787 ΔΙΑΧ.ΟΡ.ΚΑ SME
6 ΒΙΤΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 64398 ΝΙΚΑΙΑ (1053)
7 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 63301 ΠΥΛΟΣ
8 ΚΑΝΤΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 63054 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
       
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΤΡΙΚΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ 61753 ΠΑΓΚΡΑΤΙ (2040)
2      
3 ΠΕΝΤΕΦΟΥΝΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 61463 ΛΕΒΙΔΙ
4 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 62353 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ
5 ΚΩΤΟΥΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ 62377 ΣΕΡΒΙΑ
6 ΣΙΟΓΙΑ ΔΑΝΑΗ 63884 ΔΩΔΩΝΗ
7 ΡΟΥΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 62145 ΑΓΡΙΝΙΟ
8 ΤΣΙΤΣΙΒΑ ΒΑΙΤΣΑ 112321 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΟΡΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΩΝ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 8           13/8 - 20/8
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΜΑΡΚΕΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 61609 ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ  ΑΝΝΑ 61692 SBL ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
3 ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΓΑΛΑΤΕΙΑ 62329 ΠΛΑΤ. ΚΑΣΤΑΛΙΑΣ (2095)
4 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 64001 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ (1590)
5 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 63564 ΑΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
6 ΕΜΒΟΛΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 64357 ΑΝΤΙΓΟΝΙΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΜΑΝΙΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 62685 ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ
8 ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 63112 ΠΛΑΤ. ΑΓ. Ι. ΡΕΝΤΗ
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΣΑΡΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 62369  
2 ΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 63563 ΘΗΒΑ (2155)
3 ΦΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64102 ΣΙΑΤΙΣΤΑ (2274)
4 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 61443 ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 62738 Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
6 ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 64785 ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ
7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ 63638 ΚΑΤΕΡΙΝΗ (1229)
8 ΜΠΑΜΠΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 62350 ΙΛΙΣΙΑ (1008)
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 9           20/8 - 27/8
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΣΟΥΡΕΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 61749 CARDS AND EPAYMENTS
2 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 145742 ΚΥΜΗ
3 ΓΚΟΥΜΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 62720 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ (1019)
4 ΓΙΑΧΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 63292 Γ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
5 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 63558 ΠΡΕΒΕΖΑ
6 ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 63461 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 63409 ΠΥΡΓΟΣ
8 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 62909 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΓΚΑΜΑΛΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62478 ΛΑΜΙΑ (1291)
2 ΣΤΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63786 Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧ. ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ
3 ΔΑΛΑΜΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 63183 ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΔΑΝΕΙΩΝ ΑΓΡΟΤΩΝ
4 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 64468 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ
5 ΒΑΛΑΣΗ ΧΡΥΣΑ 64695 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΘΗΝΑΣ
6 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 61943 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣ.ΠΙΣΤΟΔ.
7 ΜΑΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 62673 ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1371)
8 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 63633 ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 10           27/8 - 3/9
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 60499 ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΤΡΑΣ
2 ΜΑΖΙΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 63078 ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ (2149)
3  ΚΑΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 62978 Δ/ΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
4 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 61075 ΓΑΖΙ
5 ΒΕΡΝΙΚΙΩΤΗ  ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 61974 ΟΙΝΟΦΥΤΑ
6 ΓΚΟΥΜΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 138304 ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7 ΤΣΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 61342 ΚΑΡΔΙΤΣΑ (1244)
8 ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 64554 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  (1038)
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 62500 ΑΓ. ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
2 ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 63318 ΦΑΡΣΑΛΑ
3 ΚΕΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 61384 ΧΑΝΙΑ (1377)
4 ΤΣΕΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 64447 ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ
5 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 63498 ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΤΡΑΣ
6 ΠΑΠΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 64627 ΚΙΝ. ΣΥΝ. ΠΕΖΩΝ
7 ΒΟΡΓΙΑ ΛΕΙΜΟΝΙΑ 64248 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ
8 ΜΠΟΥΓΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 63559 ΠΥΡΓΟΣ (2508)
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 11           3/9 - 10/9
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 61416 ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ
2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 63652 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΠΑΤΡΑΣ
3 ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ ΚΩΝ/ΝΟΣ 63067 ΠΛΑΤ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ (1015)
4 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 62950 ΣΕΡΡΕΣ
5 ΚΑΣΣΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 62736 ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ & ΚΕΝΤΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ
6 ΔΡΟΥΒΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 62975 Δ/ΝΣΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΚΙΝΔΥΝΩΝ
7 ΚΥΤΤΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 63689 ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΒΑΛΑΣ (2216)
8 ΜΑΛΑΙΣΙΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 62386 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 63182 ΚΑΤΟΧΗ
2 ΜΟΣΧΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 63023 ΠΑΛΛΗΝΗ (2078)
3 ΛΙΑΝΤΖΗ ΑΘΗΝΑ 64719 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ
4 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 64697 ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΚΑΤ. ΔΑΝΕΙΩΝ
5 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ-ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 64244 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ
6 ΓΟΥΓΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61958 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ
7 ΧΡΟΝΗ ΜΑΡΙΑ 64504 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
8 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 127281 ΤΕΧΝΙΚΑ ΕΡΓΑ
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ   Νο 12           10/9 - 17/9
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΣΙΒΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 133272 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ
2 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 10921 ΣΕΤΑΠ
3      
4      
5      
6      
7      
8      
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 13           17/9 - 24/9
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΨΑΡΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 63870 ΣΚΟΠΕΛΟΣ (1100)
2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 63575 ΡΕΘΥΜΝΟ (1374)
3 ΚΑΜΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 64429 ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗ (1312)
4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 152323 ΚΑΡΥΣΤΟΣ
5      
6      
7      
8      
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ  Νο 14           24/9 - 1/10
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ
1 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 62360 ΦΙΛΙΑΤΡΑ (1348)
2 ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 62657 ΤΖΕΡΜΙΑΔΕΣ
3 ΜΠΑΝΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 60624 ΑΣΦΑΛΕΙΑ
4      
5      
6      
7      
8      
       
  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 1           25/6 - 2/7  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 62986 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ  
2 ΔΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 63486 ΚΕΝΤΡ. ΠΛΑΤ. ΚΑΒΑΛΑΣ  
3 ΚΟΥΚΛΑΤΖΗ ΡΗΓΙΝΑ 62563 ΣΚΟΠΕΛΟΣ  
4 ΚΑΡΥΩΤΗ ΣΟΦΙΑ 62656 ΠΛΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ  
5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 64672 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ  
6 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 64293 ΓΟΥΝΑΡΗ ΠΑΤΡΑΣ (1129)  
7 ΣΥΠΙΔΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 62430 ΦΛΩΡΙΝΑ (1243)  
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΚΡΙΕΛΕΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 151866    
2 ΤΖΕΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 61738 ΤΡΙΚΑΛΑ (1261)  
3 ΠΑΝΤΕΛΗ ΑΝΝΑ 63272 Λ. ΣΥΓΓΡΟΥ  
4 ΚΡΙΕΛΕΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 151866    
5 ΚΑΡΡΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 148946 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ  
6        
7        
  ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 2           2/7 - 9/7  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 63838 ΠΥΛΟΥ (1347)  
2 ΔΑΟΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 61378 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ  
3 ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 64082 ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  
4 ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 63263 ΚΑΒΑΛΑ (1201)  
5 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 62204 Δ/ΝΣΗ MARKETING & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ  
6 ΣΚΟΥΛΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 61253 ΣΕΤΑΠ  
7 ΜΑΡΓΙΟΥΚΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 63127 ΓΕΡΑΚΑΣ (1730)  
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 61279 ΚΙΝΗΣΗ ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ  
2 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 64279 ΚΙΝΗΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΧΕΡΣΟΥ (1223)  
3 ΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 63016 ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  
4 ΔΑΝΔΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 61403 ΔΙΑΧ.ΟΡΙΣΤ. ΚΑΘ. ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
5 ΠΟΛΙΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 11248 ΠΛΑΤ. ΠΑΡΚΟΥ ΛΑΜΙΑΣ  
6 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 63838 ΠΥΛΟΥ (1347)  
7        
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 3           9/7 - 16/7  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 61321 ΣΚΥΔΡΑ  
2 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 63868 ΣΕΡΒΙΑ  
3 ΧΕΛΜΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΙΩΑΝΝΑ 64204 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ (2183)  
4 ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 61414 ΧΑΛΚΙΔΑ (1769)  
5 ΜΠΟΥΤΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 62556 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ  
6 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΛΑΣΚΑΡΙΝΑ 63429 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ (1183)  
7 ΠΕΘΑΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 705900 ΠΛΑΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ (2018)  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 62326 ΠΑΡΑΛΙΑΣ (ΚΑΒΑΛΑΣ)  
2 ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 62919 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (2248)  
3 ΜΗΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 64215 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ (2252)  
4 ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 64192 ΤΥΡΝΑΒΟΣ  
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 63697 ΦΑΡΚΑΔΟΝΙΑΣ  
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 61181 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ  
7 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 64119 ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 4           16/7 - 23/7  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ 63231 ΚΑΣΤΟΡΙΑ (1236)  
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 62199 ΧΕΡΣΟ (1223)  
3 ΚΩΣΤΑΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 153338 ΚΑΡΔΙΤΣΑ (1244)  
4 ΦΑΤΦΑΤΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 64002 ΦΕΡΕΣ (1189)  
5 ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΡΟΔΙΑ 61665 ΚΟΖΑΝΗ (1238)  
6 ΜΠΑΣΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 62490 ΠΕΛΟΠΙΟ  
7 ΡΕΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 62441 ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (2203)  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΛΕΞΑΞΝΔΡΑ 61625 ΚΑΒΑΛΑΣ (1201)  
2 ΠΑΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 63107 ΕΙΣΠΡΑΞΕΙΣ & ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΕΙΣ ΔΑΝΕΙΩΝ  
3 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΑΤΣΟΥΡΑ 64098 ΦΙΛΙΠΠΟΥΠΟΛΗΣ ΛΑΡΙΣΑΣ (1094)  
4 ΙΜΠΡΙΣΙΜΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 61871 ΝΑΟΥΣΑ (1212)  
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 63458 ΝΕΑΠΟΛΗ ΒΟΙΟΥ (1240)  
6 ΤΣΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 62442 ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ  
7 ΚΟΥΜΑΡΤΖΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 61856 ΚΙΛΚΙΣ (2249)  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 5           23/7 - 30/7  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 63234 ΚΑΤΕΡΙΝΗ (1229)  
2 ΑΙΒΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13300/01 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ  
3 ΚΑΨΑΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 63087 ΠΛΑΤ. ΦΛΕΜΙΝΓΚ  
4 ΣΠΑΝΟΥΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 63101 ΚΟΖΑΝΗΣ (1614)  
5 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 61254 ΣΟΦΑΔΩΝ (1245)  
6 ΑΙΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 62461 ΒΟΛΟΣ (1258)  
7 ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 704792 ΒΟΛΟΣ (1258)  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΚΟΥΜΛΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 64335 ΚΑΒΑΛΑ  
2 ΜΟΥΣΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 63210 ΑΡΙΔΑΙΑ  
3 ΑΙΔΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 63122 ΚΟΥΦΑΛΙΑ (2271)  
4 ΚΑΡΑΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 13600 ΑΓΡΙΝΙΟ (1264)  
5 ΤΣΙΜΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 64391 ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
6 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61088 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ (2772)  
7 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 63056 ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ RBU  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ   Νο 6           30/7 - 6/8  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΣΙΑΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 62635 ΣΑΠΩΝ (2356)  
2 ΚΩΝΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ 64165 ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ (1197)  
3 ΣΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 63271 ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ ΞΑΝΘΗΣ-ΚΑΒΑΛΑΣ (2358)  
4 ΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 64101 ΚΟΖΑΝΗ (1614)  
5 ΚΟΣΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 69039 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ  
6 ΚΥΒΕΝΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 64022 ΒΕΡΟΙΑ (1210)  
7 ΨΕΙΜΑΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 60973 ΑΓΡΙΝΙΟ  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 64274 ΚΑΡΔΙΤΣΑ (1244)  
2 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 71051 ΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ (1102)  
3 ΚΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 62037 ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ  
4 ΓΚΑΓΚΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 62357 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ  
5 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΤΣΑΜΠΑΡΗ 62613 ΚΑΡΥΣΤΟΣ (1284)  
6 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 62041 ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ  
7 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 63632 ΚΙΛΚΙΣ  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 7           6/8 - 13/8  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΛΙΟΛΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 63019 ΚΑΝΑΛΑΚΙ  
2 ΚΕΚΗ ΘΩΜΑΗ 62985 ΕΔΕΣΣΑ (2253)  
3 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 64347 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ  
4 ΤΣΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 64534 GROUP FINANCIAL MANAGEMENT & CONTROL  
5 ΚΑΤΣΑΝΗ ΙΣΜΗΝΗ 61833 ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ  
6 ΤΣΑΦΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 62081 ΠΕΛΟΠΙΟ  
7 ΝΟΜΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 62733 ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ (1239)  
  ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 62967 ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
2 ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΤΖΙΒΡΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 69144 ΑΜΥΝΤΑΙΟ  
3 ΤΖΑΜΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 62345 ΕΥΟΣΜΟΣ  
4 ΜΠΟΥΡΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 63428 ΚΙΛΚΙΣ (2249)  
5 ΓΚΟΛΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 64193 ΧΑΛΑΣΤΡΑ  
6 ΒΑΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 64524 ΒΕΛΕΣΤΙΝΟ  
7 ΓΑΡΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 63681 ΑΜΥΝΤΑΙΟ (1242)  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 8           13/8 - 20/8  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΛΙΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 62981 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΣΕΡΡΩΝ  
2 ΤΣΑΦΗ ΑΝΝΑ 63716 ΚΟΖΑΝΗ (1238)  
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ 61219 ΣΕΡΡΕΣ  
4 ΜΑΝΤΖΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 63830 ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ ΚΟΖΑΝΗΣ  
5 ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ 63202 ΝΙΓΡΙΤΑ (2279)  
6 ΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 61033 ΠΕΡΙΦ. ΚΕΝΤΡ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (1540)  
7 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61861 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΚΑΤΣΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 61845 ΕΠΑΝΟΜΗ (1081)  
2 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 62159 ΑΓΡΙΝΙΟ (1620)  
3 ΧΑΡΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 63341 ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ  
4 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 63150 ΒΟΛΟΥ(2610)  
5 ΣΚΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 63586 ΒΕΡΟΙΑ (1210)  
6        
7        
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 9           20/8 - 27/8  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΖΗΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 64472 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ (1086)  
2 ΑΓΓΕΛΟΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 63631 ΛΑΓΚΑΔΑΣ  
3 ΓΚΟΥΖΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 69143 ΣΕΡΒΙΑ  
4 ΔΟΥΜΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 64342 ΑΜΥΝΤΑΙΟ  
5 ΨΕΥΤΟΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 61086 ΓΡΕΒΕΝΩΝ (1237)  
6 ΓΙΩΣΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 62551 ΦΛΩΡΙΝΑ (1243)  
7 ΤΣΙΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 63375 ΣΟΦΑΔΩΝ  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 61767 ΝΕΑ ΖΙΧΝΗ  
2 ΒΑΓΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 64433 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
3 ΔΑΜΠΕΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 63184 ΝΑΟΥΣΑ (1212)  
4 ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 62343 Κ.ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ  
5 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 61574 ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΠΙΣΤΟΔΟΤΗΣΕΩΝ  
6 ΚΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 63583 ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ RBU ΘΕΣ/ΝΙΚΗ  
7 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 62067 ΞΑΝΘΗ  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ  Νο 10           27/8 - 3/9  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΒΕΡΑΝΗ ΖΩΗ 62803 ΔΟΞΑΤΟ  
2 ΛΑΝΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 64442 ΓΡΕΒΕΝΑ (1237)  
3 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 61956 ΑΣΤΑΚΟΥ  
4 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 61643 ΛΕΒΙΔΙ (1126)  
5 ΚΟΚΟΡΟΤΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 63204 ΚΑΤΕΡΙΝΗ (1229)  
6 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 62150 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΣΕΡΡΩΝ  
7 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΗ 63793 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ  
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. ΥΠΗΡ. ΜΟΝΑΔΑ  
1 ΣΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 133311 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ  
2 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 62675 ΠΑΛΑΜΑ (1247)  
3 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΘΕΜΙΣ 62903 ΚΙΝΗΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΧΕΡΣΟΥ (1223)  
4 ΚΟΝΤΑΞΗ ΜΑΡΘΑ 63859 ΑΙΓΙΝΙΟ  
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 64617 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ ΙΚΑΡΙΑΣ (1150)  
6 ΜΑΝΑΒΗ ΜΑΡΙΑ 61831 ΔΙΚΑΙΑ (1188)  
7 ΠΑΥΛΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 62481 ΠΛ. ΚΥΠΡΟΥ (2700)  
ΚΛΗΡΩΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ   Νο 11           3/9 - 10/9  
Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Α.Μ. Υ